Publications Office of the EU
Litauen-Vilnius: Underhåll av hissar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litauen-Vilnius: Underhåll av hissar

  • Publicerat
    15/06/2022
  • Tidsfrist
    19/07/2022
  • Anbudsöppning
    19/07/2022
  • Tilldelat
    06/09/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Plats för utförande
NUTS code: LT Lietuva
Köparens plats
NUTS code: LT Lietuva
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50750000 Underhåll av hissar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
78,120.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Nationellt organisationsnummer: 188710061
Postadress: Konstitucijos pr.3
Ort: Vilnius
Nuts-kod: LT
Postnummer: 09601
Land: LTU
Kontaktperson: Irina Fišer
Huvudadress: http://www.vilnius.lt
Elektroniskt via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
19/07/2022 10:45
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
78,120.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: UAB Liftai EU
Postadress: Panerių g. 51-400
Ort: Vilnius
Postnummer: 03160
Land: LTU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.