Publications Office of the EU
Tyskland-Oberschleißheim: Fasadarbeten - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Oberschleißheim: Fasadarbeten

  • Publicerat
    11/12/2018
  • Tidsfrist
    16/01/2019
  • Anbudsöppning
    16/01/2019
  • Tilldelat
    14/02/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH) – Vergabestelle Bau im Einkauf
Plats för utförande
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Köparens plats
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45443000 Fasadarbeten
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
0.01 EUR
Upphandlingens referensnummer
VOB-179-18
Beskrivning

Fassadenarbeiten

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH) – Einkauf und Materialwirtschaft – Vergabestelle Bau
Nationellt organisationsnummer: DE 129521671
Postadress: Ingolstädter Landstrasse 1
Ort: Neuherberg
Nuts-kod: DE21H
Postnummer: 85764
Land: DEU
Kontaktperson: Abteilung Einkauf und Materialwirtschaft – Vergabestelle Bau
Huvudadress: www.tender24.de
Elektroniskt via:
www.tender24.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
16/01/2019 15:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
0.01 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Glas Oswald GmbH & Co. KG
Postadress: Mittenheimer Str. 74
Ort: Oberschleißheim
Postnummer: 85764
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.