Publications Office of the EU
Parkering Chalet Bleu på tomt nr 618 i Grimentz - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Parkering Chalet Bleu på tomt nr 618 i Grimentz

  • Publicerat
    29/07/2024
  • Tidsfrist
    22/08/2024
  • Tilldelat
    15/11/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Commune d'Anniviers
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: CH012 Valais / Wallis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45220000 Väg- och vattenbyggnad samt byggnadsverk
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
993,047.90 CHF
Upphandlingens referensnummer
303c19db-23a9-4e7a-be7e-9b39efbb2ed1
Beskrivning

Konstruktion av en parkeringsplats på tomt 618 i Grimentz.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Critères d’adjudication
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
993,047.90 CHF
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: FR_André Sierro SA
Postadress:
Ort: Sion
Postnummer: 1950
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.