Publications Office of the EU
„Dostawa Toru Wizyjnego 2D/3D dedykowanego operacjom laparoskopowym z dziedziny chirurgii” - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Dostawa Toru Wizyjnego 2D/3D dedykowanego operacjom laparoskopowym z dziedziny chirurgii”

  • Publicerat
    21/11/2024
  • Tidsfrist
    06/12/2024
  • Anbudsöppning
    06/12/2024
  • Tilldelat
    09/01/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp.zo.o. ul. Jana Pawła II 35 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
524,740.10 PLN
Upphandlingens referensnummer
ZP/70/Sp./2024
Beskrivning

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa toru wizyjnego 2D/3D dedykowanego operacjom laparoskopowym z dziedziny chirurgii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 2A do SWZ – Opis wymagań parametrów technicznych

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f29f081c-0556-439c-94ac-2b062eedf10d
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f29f081c-0556-439c-94ac-2b062eedf10d
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/12/2024 09:30
Tilldelningsmetod
Termin płatności
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
524,740.10 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Postadress:
Ort: Poznań
Postnummer: 64-300
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.