Publications Office of the EU
Frankrike-Saint-Nazaire: Diverse trädgårdsutrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Saint-Nazaire: Diverse trädgårdsutrustning

  • Publicerat
    11/03/2020
  • Tidsfrist
    27/04/2020
  • Tilldelat
    10/07/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Commune de Saint-Nazaire
Plats för utförande
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Köparens plats
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
16160000 Diverse trädgårdsutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
260,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
41,693.12 EUR
Upphandlingens referensnummer
2019111411mv
Beskrivning

La présente consultation est passée en groupement de commandes entre les communes de Saint-Nazaire et Pornichet et La Carène, la ville de Saint-Nazaire étant le coordonnateur.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://www.agglo-carene.fr/demarches-et-infos-pratiques/marches-publics-414.html
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Köpare
Ville de Saint-Nazaire: accueil général
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
260,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
41,693.12 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: SAS Modis
Postadress: 26 rue de la Vendée
Ort: Saint-Léger-sous-Cholet
Postnummer: 49280
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.