Publications Office of the EU
Lettland-Jelgava: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lettland-Jelgava: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)

  • Publicerat
    31/01/2018
  • Tidsfrist
    01/03/2018
  • Avbrutet
    28/04/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Plats för utförande
NUTS code: LV003 Kurzeme
Köparens plats
NUTS code: LV00 Latvija
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
LLU 2018/17/AK
Beskrivning

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Nationellt organisationsnummer: 90000041898
Postadress: Lielā iela 2
Ort: Jelgava
Nuts-kod: LV00
Postnummer: LV-3001
Land: LVA
Kontaktperson: Inese Sprukta
Huvudadress: http://www.llu.lv
Elektroniskt via:
www.eis.gov.lv
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/03/2018 15:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.