Publications Office of the EU
Energetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Energetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel

  • Publicerat
    21/07/2026
  • Tidsfrist
    24/08/2026
  • Anbudsöppning
    24/08/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
7,674,797.61 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
01
Beskrivning

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž svítidel dle položkového rozpočtu, jenž tvoří přílohu č. 1 návrhu smlouvy o dílo, a dle projektové dokumentace tvořící přílohu č. 6 této zadávací dokumentace. Podkladem pro realizaci předmětu veřejné zakázky jsou následující dokumenty: • Položkový rozpočet • Projektová dokumentace • Vyjádření NPÚ ze dne 23.10.2024 Předmět veřejné zakázky podle CPV: • 45311000-0: Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení • 31500000-1: Elektrické zdroje světla a svítidla

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/08/2026 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Nejnižší nabídková cena
Uppskattat värde
7,674,797.61 CZK
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.