Publications Office of the EU
Wyroby medyczne- Pierścienie otolaryngologiczne, rurki wewnątrztchawiczne i inne. - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wyroby medyczne- Pierścienie otolaryngologiczne, rurki wewnątrztchawiczne i inne.

  • Publicerat
    18/06/2025
  • Tidsfrist
    25/07/2025
  • Anbudsöppning
    25/07/2025
  • Tilldelat
    03/09/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIU
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33100000 Medicinsk utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
663,800.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
8
Upphandlingens referensnummer
DZP/116/2025
Beskrivning

Wyroby medyczne- Pierścienie otolaryngologiczne, rurki wewnątrztchawiczne i inne - 8 Pakietów asortymentowych

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
25/07/2025 12:05
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.