Publications Office of the EU
Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5

  • Publicerat
    03/05/2023
  • Tidsfrist
    29/05/2023
  • Anbudsöppning
    14/07/2023
  • Tilldelat
    21/11/2023
  • I dag
    07/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Plats för utförande
NUTS code: ES24 Aragón
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33793000 Laboratorieglas
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
580,759.26 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
5
Upphandlingens referensnummer
2023/A-SU-0044
Beskrivning

Es procedimiento abierto artículo 156 LCSP

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Nationellt organisationsnummer: B99354607
Postadress: Avda. Ranillas, Edificio A 3ª planta
Ort: Zaragoza
Nuts-kod: ES243
Postnummer: 50018
Land: ESP
Kontaktperson: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Huvudadress: https://contrataciondelestado.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
14/07/2023 12:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.