Publications Office of the EU
HU-Békéscsaba: Underhåll av trafikljus - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

HU-Békéscsaba: Underhåll av trafikljus

  • Tilldelat
    30/12/2010
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: HU332 Békés
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50232200 Underhåll av trafikljus
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
60,219,320.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
15,048,000.00 HUF
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Vállalkozási szerződés Békéscsaba Város Önkormányzatának területén lévő jelzőlámpás forgalomirányító készülékek üzemeltetési és fenntartási munkáinak elvégzésére.
Békéscsaba Város közigazgatási területén 17 csomópont jelzőlámpás forgalomirányító készülékeinek folyamatos üzemeltetése és karbantartása.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
60,219,320.00
Slutligt kontraktsvärde
15,048,000.00 HUF
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.