Publications Office of the EU
Frankrike-Vannes: Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-Vannes: Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård

  • Tilldelat
    22/01/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
EADM agissant au nom et pour le compte de la commune de Trefflean
Plats för utförande
NUTS code: FRH04 Morbihan
Köparens plats
NUTS code: FRH04 Morbihan
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45215100 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
753,694.37 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
12
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Construction d'un pôle santé à Trefflean.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.