Publications Office of the EU
Förenade kungariket-Beckenham: Catering - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Förenade kungariket-Beckenham: Catering

  • Publicerat
    24/02/2020
  • Tidsfrist
    30/04/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Langley Park Learning Trust
Plats för utförande
NUTS code: UKI6 Outer London - South
Köparens plats
NUTS code: UKI London
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55520000 Catering
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,057,222.00 GBP
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
CA7037
Beskrivning

OJEU tender for 3 years.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Langley Park Learning Trust
Postadress: Langley Park School for Boys, South Eden Park Road
Ort: Beckenham
Nuts-kod: UKI
Postnummer: BR3 3BP
Land: GBR
Huvudadress: www.lplt.org.uk
Elektroniskt via:
https://suppliers.multiquote.com
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
4,057,222.00 GBP
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.