Publications Office of the EU
Tyskland-Frankfurt Main: Anläggningsarbete - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Tyskland-Frankfurt Main: Anläggningsarbete

  • Publicerat
    31/01/2018
  • Tidsfrist
    19/02/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
DB Netz AG (Bukr 16)
Plats för utförande
NUTS code: DE94D Oldenburg, Landkreis
Köparens plats
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45000000 Anläggningsarbete
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
18FEI30880
Beskrivning

ABS Oldenburg – Wilhelmshaven:
AS IIa Bahnverlegung Sande Allgemeiner Bau und AS IIIb PFA 6 Los 1 Allgemeiner Bau

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.