Publications Office of the EU
Projekt F.A.S.T. – incidenthantering på motorvägarna i provinsen Västra Flandern, på motorvägarna E403, E17, A19 och R8. Vagn och dränering av fordon med högsta tillåtna massa (MTM) < 3,5 ton. Huvuddel 1: Västra delen, del 2: Östra sektionen - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Projekt F.A.S.T. – incidenthantering på motorvägarna i provinsen Västra Flandern, på motorvägarna E403, E17, A19 och R8. Vagn och dränering av fordon med högsta tillåtna massa (MTM) < 3,5 ton. Huvuddel 1: Västra delen, del 2: Östra sektionen

  • Publicerat
    29/09/2023
  • Tidsfrist
    03/11/2023
  • Tilldelat
    16/02/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Vlaamse Overheid
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50118000 Utryckningsservice för bilar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
WWV/INV/2023/9
Beskrivning

Föremålet för avtalet är följande: Projekt F.A.S.T. = Files Addressing by High Speed Interference – incidenthantering på motorvägarna A14, A17, A19, R8, N395a, N395b och N395E i provinsen Västra Flandern. Detta gäller utsläpp av vägen längs ovannämnda motorvägar och ringvägar för fordon med en högsta tillåten massa (MTM) < 3,5 t. inom det verksamhetsområde som beskrivs i artikel 58 i 2016 års lag.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/a30488d1-ff21-42f5-ac37-dae7025cfc48/general
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/a30488d1-ff21-42f5-ac37-dae7025cfc48/general
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.