Publications Office of the EU
AOP24-4958- de levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

AOP24-4958- de levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren

  • Publicerat
    15/05/2024
  • Tidsfrist
    17/06/2024
  • Tilldelat
    01/08/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Katholieke Universiteit te Leuven
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
330,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
AOP24-4958
Beskrivning

AOP24-4958_ levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/2f4d1583-a084-4d1e-ad21-948af3b1fbb5/general
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/2f4d1583-a084-4d1e-ad21-948af3b1fbb5/general
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Technische (meer)waarde en kwaliteit van het aangeboden toestel
Viktning (procentandel, exakt):
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Bedrag van de offerte
Viktning (procentandel, exakt):
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Leveringstermijn
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
330,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Mirion Technologies (Canberra BNLS) NV
Postadress:
Ort: Zellik
Postnummer:
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.