Publications Office of the EU
Norge-Jessheim: Motorfordon för särskilda syften - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norge-Jessheim: Motorfordon för särskilda syften

  • Publicerat
    05/04/2022
  • Tidsfrist
    12/05/2022
  • Anbudsöppning
    12/05/2022
  • Tilldelat
    02/06/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid
Plats för utförande
NUTS code: NO082 Viken
Köparens plats
NUTS code: NO082 Viken
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144000 Motorfordon för särskilda syften
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,821,000.00 NOK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,821,000.00 NOK
Upphandlingens referensnummer
2022-06
Beskrivning

The aim of the procurement is to procure a ski track preparation machine for Ullensaker Municipality.
The machine must be delivered in accordance with the requirements specification and function requirements stated in the tender documentation.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afkcqsbara&GoTo=Tender
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
12/05/2022 12:01
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,821,000.00 NOK
Slutligt kontraktsvärde
1,821,000.00 NOK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Owren AS
Postadress: Postboks 25
Ort: Vingrom
Postnummer: 2607
Land: NOR
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.