Publications Office of the EU
Italien-Rom: Diverse specialmaskiner - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Rom: Diverse specialmaskiner

  • Tilldelat
    02/07/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Banca d'Italia
Plats för utförande
NUTS code: ITI43 Roma
Köparens plats
NUTS code: ITI43 Roma
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
42990000 Diverse specialmaskiner
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
360,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
CIG 8794548299
Beskrivning

Cfr. II.2.4).

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
360,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Parvis systems and services SpA
Postadress:
Ort: Peschiera del Garda
Postnummer: 37019
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.