Publications Office of the EU
CZ-Zlín: Cytostatika/cytotoxiska medel och immunmodulerande medel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Zlín: Cytostatika/cytotoxiska medel och immunmodulerande medel

  • Publicerat
    02/02/2011
  • Tidsfrist
    15/03/2011
  • Anbudsöppning
    16/03/2011
  • Tilldelat
    02/05/2011
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33652000 Cytostatika/cytotoxiska medel och immunmodulerande medel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
18,000,000.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
5,171,355.00 CZK
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
11006
Beskrivning

Průběžné dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou temozolomidum a capecitabinum v rozsahu dle potřeb zadavatele. Bližší specifikace vč. množství je uvedena v zadávací dokumentaci.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
16/03/2011 09:15
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.