Publications Office of the EU
Portugal-Almada: Vägreparationer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Almada: Vägreparationer

  • Publicerat
    21/05/2021
  • Tidsfrist
    02/07/2021
  • Tilldelat
    28/09/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Infraestruturas de Portugal, S. A.
Plats för utförande
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Köparens plats
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45233142 Vägreparationer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,715,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,458,028.78 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
10006468
Beskrivning

O presente procedimento tem como objetivo a melhoria das condições de segurança

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Infraestruturas de Portugal, S. A.
Nationellt organisationsnummer: 503933813
Postadress: Praça da Portagem
Ort: Almada
Nuts-kod: PT170
Postnummer: 2809-013
Land: PRT
Kontaktperson: Direção Compras e Logística — Departamento de Compras
Huvudadress: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elektroniskt via:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/app/dashboard.jsp
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.