Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Arkitektonisk formgivning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Arkitektonisk formgivning

  • Tilldelat
    02/03/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Muzeum Wojska Polskiego
Plats för utförande
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Köparens plats
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71220000 Arkitektonisk formgivning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
120,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
120,000.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
ZP-4/2009
Beskrivning

Szczegółowe opracowanie prac konkursowych pierwszego i drugiego etapu, wybranych w konkursie na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej, oraz nadzór autorski nad realizacją robót, dla części: wykonanie usług nadzoru autorskiego nad robotami budowlanymi przy budowie Muzeum Wojska Polskiego – I etap.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
120,000.00
Slutligt kontraktsvärde
120,000.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: WXCA Sp. z o.o.
Postadress:
Ort: Warszawa
Postnummer:
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.