Publications Office of the EU
E-Madrid: Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

E-Madrid: Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi

  • Publicerat
    30/10/2012
  • Tidsfrist
    05/12/2012
  • Anbudsöppning
    12/12/2012
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,747,514.62 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
6
Upphandlingens referensnummer
12700082900
Beskrivning

Suministro energía eléctrica alta/baja tensión varios edificios Servicios Centrales de la AEAT.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Postadress: C/ Lérida, 32-34
Ort: Madrid
Postnummer: 28020
Land: ESP
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
12/12/2012 12:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
CPV-kod

09300000 - Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi

09310000 - Elektricitet

Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.