Publications Office of the EU
Observationsgruppen 2025–2002: "Strategiska frågor i Nordafrika och Mellanöstern (ANMO)" - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Observationsgruppen 2025–2002: "Strategiska frågor i Nordafrika och Mellanöstern (ANMO)"

  • Publicerat
    03/10/2025
  • Tidsfrist
    03/11/2025
  • Tilldelat
    18/06/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Sous-direction de la préfiguration de l'agence ministérielle de gestion
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: FR101 Paris
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
75220000 Försvarstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
340,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
500,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
2025_000460_SGA_SDPAMG_BPI
Beskrivning

Observationsgruppen 2025–2002: "Strategiska frågor i Nordafrika och Mellanöstern (ANMO)"

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
required
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: 70% cf. Règlement de la consultation pour la décomposition des critères et sous-­critères
Viktning (procentandel, exakt):
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: 30% cf. Règlement de la consultation pour la formule attribuant la note financière
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
340,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
500,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Fondation pour la recherche stratégique (FRS)
Postadress:
Ort: LEVALLOIS-PERRET
Postnummer: 92300
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.