Publications Office of the EU
Tjeckien-Děčín: Elektriska kopplingstavlor - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Děčín: Elektriska kopplingstavlor

  • Tilldelat
    14/10/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ČEZ Distribuce, a.s.
Plats för utförande
NUTS code: CZ Česko
Köparens plats
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
31214500 Elektriska kopplingstavlor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
44,092,026.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky Rozvaděčů skříňových NN (Rozvaděče NN skříňové řady RD a RDN (Samostatné přívodní pole) s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu a pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a to na základě Kupní smlouvy pro období cca 3 let.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
44,092,026.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Elektrorozvaděče, s.r.o.
Postadress: Collo louky 126
Ort: Frýdek-Místek
Postnummer: 738 01
Land: CZE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.