Publications Office of the EU
Leverans och installation av utrustning för idrottsplatser i staden Pomorie och byn Gaberovo, Pomorie kommun, under två delar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Leverans och installation av utrustning för idrottsplatser i staden Pomorie och byn Gaberovo, Pomorie kommun, under två delar

  • Publicerat
    02/09/2026
  • I dag
    04/09/2026
  • Tidsfrist
    01/10/2026
  • Anbudsöppning
    02/10/2026
Status
Publicerat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: BG341 Бургас
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
43325000 Park- och lekplatsutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
80,531.90 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
605947
Beskrivning

Föremålet för detta kontrakt är att utse en entreprenör för leverans och installation av utrustning för en idrottsplats i Pomorie och för en idrottsplats i Gaberovo, Pomorie kommun, i enlighet med den upphandlande myndighetens särskilda behov. Lot №1: ”Tillhandahållande och installation av utrustning för en idrottsplats i plan I i 195 enligt Pomorie-planen (PI 57491.504.66 enligt KK)”. Lot №2: ”Tillhandahållande och installation av utrustning för en idrottsplats i det reglerade området I, q. 19 enligt planen för byn Gaberovo, obsht. En detaljerad beskrivning av all planerad verksamhet och de tekniska egenskaperna för varje del anges i den tekniska specifikation som bifogas dokumentationen – bilaga № 1. ​​​​​​​

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://app.eop.bg/today/605947
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://app.eop.bg/today/605947
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
02/10/2026 14:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.