Publications Office of the EU
TILLÄMPNING AV FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REPAYMENTS FÖR 8000-SERIE TRAINS AV MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

TILLÄMPNING AV FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REPAYMENTS FÖR 8000-SERIE TRAINS AV MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

  • Tilldelat
    31/07/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Metro de Madrid, S.A.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34600000 Järnvägs- och spårvägslok, rullande materiel samt tillhörande delar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
436,561.60 EUR
Upphandlingens referensnummer
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Beskrivning

TILLÄMPNING AV FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REPAYMENTS FÖR 8000-SERIE TRAINS AV MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
436,561.60 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Postadress:
Ort: Madrid
Postnummer: 28760
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.