Publications Office of the EU
Finland-Uleåborg: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Uleåborg: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning

  • Publicerat
    27/03/2020
  • Tidsfrist
    15/05/2020
  • Anbudsöppning
    15/05/2020
  • Tilldelat
    22/09/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Oulun Infra -liikelaitos
Plats för utförande
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Köparens plats
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,500,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,598,146.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
OUKA/2447/02.08.01/2020
Beskrivning

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
15/05/2020 13:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,500,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
1,598,146.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Oulun Konetyö Oy
Postadress: Kaulaintie 5
Ort: Oulu
Postnummer: FI-90420
Land: FIN
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.