Publications Office of the EU
Danmark-Vejen: Hantverks- och konstmateriel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danmark-Vejen: Hantverks- och konstmateriel

  • Publicerat
    22/08/2018
  • Avbrutet
    04/09/2018
  • Anbudsöppning
    24/09/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Vejen Kommune
Plats för utförande
NUTS code: DK03 Syddanmark
Köparens plats
NUTS code: DK03 Syddanmark
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
37800000 Hantverks- och konstmateriel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,600,000.00 DKK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
18/6564
Beskrivning

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/09/2018 12:00
Köpare
Varde Kommune
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
1,600,000.00 DKK
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.