Publications Office of the EU
Belgien-Perwez: Diverse möbler och utrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Perwez: Diverse möbler och utrustning

  • Publicerat
    13/03/2020
  • Tidsfrist
    09/04/2020
  • Anbudsöppning
    09/04/2020
  • Tilldelat
    14/10/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Association chapitre XII «Val d’Orbais»
Plats för utförande
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Köparens plats
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
39150000 Diverse möbler och utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
987,612.31 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
19
Upphandlingens referensnummer
2020-048
Beskrivning

Ensemble total des fournitures d'aménagement et de matériel dans le cadre de l'ouverture d'une nouvelle maison de repos et de soins.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://eten.publicprocurement.be
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/04/2020 18:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.