Publications Office of the EU
Spanien-Vacarisses: Catering för övriga företag eller övriga institutioner - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Spanien-Vacarisses: Catering för övriga företag eller övriga institutioner

  • Aviserat
    08/05/2023
  • Tilldelat
    07/07/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
AJUNTAMENT DE VACARISSES
Plats för utförande
NUTS code: ES511 Barcelona
Köparens plats
NUTS code: ES511 Barcelona
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
Flera huvudsakliga CPV-koder
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,160,810.94 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
6.39 EUR
Upphandlingens referensnummer
31/2023
Beskrivning

CONCESIÓN DE SERVICIOS PARA LA EXPLOTACIÓN DEL SERVICIO DECOMEDORESESCOLARES DE LOS CENTROS DOCENTES PÚBLICOS DE VACARISSES Y ELSERVICIO DE COMEDOR DE LAS ACTIVIDADES DE VERANO ORGANIZADAS POR ELAYUNTAMIENTO DE VACARISSES

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Not applicable
Uppskattat värde
1,160,810.94 EUR
Slutligt kontraktsvärde
6.39 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: 7 i TRIA SLU,
Postadress: Carrer Riu Anoia, 42-54
Ort: EL PRAT DE LLOBREGAT
Postnummer: 08820
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.