Publications Office of the EU
Frankrike-Nantes: Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Nantes: Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet

  • Tilldelat
    02/09/2016
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
SAMOA
Plats för utförande
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
50,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
34,050.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

La SAMOA souhaite s'adjoindre les compétences d'un prestataire extérieur, pour l'aider à la rédaction de certains textes identifiés au préalable, en vue de les éditer dans ses supports.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
50,000.00
Slutligt kontraktsvärde
34,050.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Ustensiles
Postadress: 4 place François II
Ort: Nantes
Postnummer: 44200
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.