Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Renhållning och tömning av rännstenar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Renhållning och tömning av rännstenar

  • Publicerat
    15/10/2013
  • Tidsfrist
    26/11/2013
  • Anbudsöppning
    26/11/2013
  • Tilldelat
    20/12/2013
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90640000 Renhållning och tömning av rännstenar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,828,268.60 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,122,564.30 PLN
Upphandlingens referensnummer
DZP/68/PN/52/13
Beskrivning

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Zarząd Dróg Miejskich
Postadress: ul. Chmielna 120
Ort: Warszawa
Postnummer: 00-801
Land: POL
Kontaktperson: Kancelaria
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/11/2013 11:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
1,828,268.60 PLN
Slutligt kontraktsvärde
1,122,564.30 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: SPECTARE s.c.
Postadress: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Ort: Warszawa
Postnummer: 01-494
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.