Publications Office of the EU
Litauen-Vilnius: Tryckning och tillhörande tjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litauen-Vilnius: Tryckning och tillhörande tjänster

  • Publicerat
    13/02/2018
  • Tidsfrist
    14/03/2018
  • Tilldelat
    25/04/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
Plats för utförande
NUTS code: LT Lietuva
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
6,841,650.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Banderolė yra valstybės leidžiamas numeruotas ženklas su technologinės apsaugos priemonėmis, naudojamas Lietuvos Respublikoje skirtiems parduoti etilo alkoholiui, alkoholiniams gėrimams ir apdorotam tabakui ženklinti. Tiekėjas privalės gaminti banderoles pagal Lietuvos Respublikos saugiųjų dokumentų ir saugiųjų dokumentų blankų gamybos įstatymą ir kitus jo įgyvendinimą reglamentuojančius teisės aktus.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not specified
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
6,841,650.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: UAB „Garsų pasaulis“
Postadress: Salomėjos Nėries g. 69
Ort: Vilnius
Postnummer: LT-06304
Land: LTU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.