Publications Office of the EU
Frankrike-Montreuil: Datorstöd och rådgivningstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Montreuil: Datorstöd och rådgivningstjänster

  • Publicerat
    22/04/2022
  • Tidsfrist
    30/05/2022
  • Anbudsöppning
    31/05/2022
  • Tilldelat
    23/08/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
direction Générale Finances Publiques
Plats för utförande
NUTS code: FR France
Köparens plats
NUTS code: FR France
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
320,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
354,512.63 EUR
Upphandlingens referensnummer
DGFiP-DGS-2100037
Beskrivning

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
31/05/2022 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
320,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
354,512.63 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: jiliti sas
Postadress: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Ort: Rungis Cedex
Postnummer: 94150
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.