Publications Office of the EU
Aquisição de equipamento de telemetria e instalação em estações hidrométricas e em sensores de medição do nível e condutividade de água subterrânea - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de equipamento de telemetria e instalação em estações hidrométricas e em sensores de medição do nível e condutividade de água subterrânea

  • Tilldelat
    16/04/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Agência Portuguesa do Ambiente, IP
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38424000 Mät- och reglerutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
118,889.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Aquisição de equipamento de telemetria e instalação em estações hidrométricas e em sensores de medição do nível e condutividade de água subterrânea

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Aquisição de equipamento de telemetria e instalação em estações hidrométricas e em sensores de medição do nível e condutividade de água subterrânea
Viktning (procentandel, exakt): 100
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
118,889.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Bruno & Lopes, Engenheiros Civis Associados, Lda.
Postadress:
Ort: Corroios
Postnummer: 2855-605
Land:
Officiellt namn: Geoworks, Unipessoal Lda.
Postadress:
Ort: São João das Lampas
Postnummer: 2705-432
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.