Publications Office of the EU
Italien-Corato: Sopbilar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Corato: Sopbilar

  • Publicerat
    03/05/2022
  • Tidsfrist
    25/05/2022
  • Anbudsöppning
    26/05/2022
  • Tilldelat
    16/09/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
S.A.N.B. S.p.A.
Plats för utförande
NUTS code: ITF47 Bari
Köparens plats
NUTS code: ITF47 Bari
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144511 Sopbilar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,696,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,682,250.40 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Affidamento della fornitura di mezzi dotati di attrezzature per la raccolta rifiuti con tecnologia 4.0.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: S.A.N.B. S.p.A.
Ort: Corato
Nuts-kod: ITF47
Postnummer: 70033
Land: ITA
Kontaktperson: Responsabile del Procedimento: ing. Salvatore Mastrorillo
Huvudadress: www.sanbspa.it
Elektroniskt via:
https://sanbspa.tuttogare.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/05/2022 15:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
2,696,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
2,682,250.40 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: COSECO INDUSTRIE GROUP SRL
Postadress:
Ort: GRUMO APPULA
Postnummer:
Land: ITA

Officiellt namn: ECO-SISTEMA SRL
Postadress:
Ort: Modugno
Postnummer:
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.