Publications Office of the EU
Litauen-Kaunas: Kranar, ventiler och liknande anordningar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Litauen-Kaunas: Kranar, ventiler och liknande anordningar

  • Publicerat
    14/11/2019
  • Tidsfrist
    16/12/2019
  • Anbudsöppning
    16/12/2019
  • Tilldelat
    20/02/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Akcinė bendrovė „Kauno energija“
Plats för utförande
NUTS code: LT Lietuva
Köparens plats
NUTS code: LT Lietuva
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
42130000 Kranar, ventiler och liknande anordningar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
24,908.89 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Perkantysis subjektas numato įsigyti ventilių, atbulinių vožtuvų, sklendžių (bronzinių / žalvarinių, rutulinių, srieginių), užsklandų, filtrų (plieninių, tarpflanšinių) ir panašių įtaisų (toliau – prekės).

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Akcinė bendrovė „Kauno energija“
Nationellt organisationsnummer: 235014830
Postadress: Raudondvario pl. 84
Ort: Kaunas
Nuts-kod: LT
Postnummer: LT-47179
Land: LTU
Kontaktperson: Dovilė Klišauskienė
Huvudadress: http://www.kaunoenergija.lt
Elektroniskt via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=485512&B=PPO
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
16/12/2019 09:45
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
24,908.89 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: „Santera“, S. Videikos įmonė
Postadress: Raudondvario pl. 96
Ort: Kaunas
Postnummer: LT-47178
Land: LTU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.