Publications Office of the EU
Italien-Rom: Allmän organisationsrådgivning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Italien-Rom: Allmän organisationsrådgivning

  • Publicerat
    25/08/2018
  • Tidsfrist
    29/10/2018
  • Tilldelat
    07/10/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Plats för utförande
NUTS code: ITI43 Roma
Köparens plats
NUTS code: ITI43 Roma
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79411000 Allmän organisationsrådgivning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
5,046,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,563,200.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Postadress: Via Palestro 81
Ort: Roma
Nuts-kod: ITI43
Postnummer: 00185
Land: ITA
Kontaktperson: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Huvudadress: http://www.agea.gov.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
5,046,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
2,563,200.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Postadress: Via Monte Rosa 91
Ort: Milano
Postnummer: 20149
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.