Publications Office of the EU
Städning av kontorslokaler i Leszno-distriktet, vägdistriktet i Kąkolewo, vägdistriktet i Śmigiel, vägdistriktet i Górka med en total yta på 692,93 m² - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Städning av kontorslokaler i Leszno-distriktet, vägdistriktet i Kąkolewo, vägdistriktet i Śmigiel, vägdistriktet i Górka med en total yta på 692,93 m²

  • Publicerat
    04/04/2024
  • Tidsfrist
    10/05/2024
  • Anbudsöppning
    10/05/2024
  • Tilldelat
    13/06/2024
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90911200 Städning av byggnader
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
175,915.69 PLN
Upphandlingens referensnummer
O/PO.D-3.2421.4.2024
Beskrivning

Städservice för kontorsrum: Distriktet Leszno, ul. Energetyki 12, 64–100 Leszno – med en yta på 265,53 m², vägdistriktet i Kąkolewo, ul. Przemysłowa 8, 64–121 Kąkolewo – med en yta på 179,00 m², vägdistriktet i Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64–030 Śmigiel – med rumsyta – 126,90 m², Górka Road District, Górka 26, 63–740 Kobylin med rumsyta – 121,50 m². Rengöringstjänster som består av dammsugning, tvättning av olika ytor med läggning av rengöringsprodukter i sanitetsutrymmen och tvättfönster en gång var sjätte månad.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://gddkia.eb2b.com.pl
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
10/05/2024 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Viktning (procentandel, exakt): 60
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Viktning (procentandel, exakt): 20
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Viktning (procentandel, exakt): 20
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
175,915.69 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Postadress:
Ort: Konin
Postnummer: 62-510
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.