Publications Office of the EU
RUR - Tryckning av material till utställningen Projekt: Klädkammare - 350 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

RUR - Tryckning av material till utställningen Projekt: Klädkammare - 350

  • Tilldelat
    11/03/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
15,447.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
350
Beskrivning

Föreställningens tema är tryckning av material till utställningen Projekt: Garderob (tidning) enligt detaljerad specifikation.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
nejnižší nabídková cena
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
15,447.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Jiří Bartoš - SLON, spol. s r.o.
Postadress:
Ort: Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
Postnummer: 40001
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.