Publications Office of the EU
Tjeckien-Prag: Ledproteser - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Tjeckien-Prag: Ledproteser

  • Publicerat
    26/12/2023
  • Tidsfrist
    22/01/2024
  • Anbudsöppning
    22/01/2024
  • Tilldelat
    22/04/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Fakultní nemocnice v Motole
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33141750 Ledproteser
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
3,806,278.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,806,278.00 CZK
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
2314800AA
Beskrivning

Föremålet för detta avtal är fortsatt leverans av armbågsledsbyte avsedda för patienter med inflammatorisk, posttraumatisk eller degenerativ förstörelse av armbågsleden för ortopediska kliniken I 1. LF UK och FN Motol. Dessutom är föremålet för tjänsten ett kostnadsfritt lån av ett roterande verktyg med befogenhet att köra, i den omfattning som anges i bilaga 1 till inköpsavtalet – Förteckning över varor med enhetspriser och bilaga 2 till inköpsavtalet – Låneavtal.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Fakultní nemocnice v Motole
Nationellt organisationsnummer: 00064203
Postadress: V úvalu 84/1
Ort: Praha - Motol
Nuts-kod: CZ010
Postnummer: 15006
Land: CZE
Kontaktperson: Bc. Anna Navrátilová
Huvudadress: http://www.fnmotol.cz
Elektroniskt via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFnm
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/01/2024 10:05
Plats för utförande
CPV-kod

33141750 - Ledproteser

33183000 - Ortopediska hjälpmedel

33180000 - Funktionellt stöd

Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.