Publications Office of the EU
Frankrike-Bourogne: Deponering av giftigt avfall utom radioaktivt avfall och kontaminerad jord - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-Bourogne: Deponering av giftigt avfall utom radioaktivt avfall och kontaminerad jord

  • Publicerat
    11/08/2023
  • Tidsfrist
    12/09/2023
  • Anbudsöppning
    20/09/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
sertrid
Plats för utförande
NUTS code: FRC24 Territoire de Belfort
Köparens plats
NUTS code: FRC24 Territoire de Belfort
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90523000 Deponering av giftigt avfall utom radioaktivt avfall och kontaminerad jord
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
2023/21
Beskrivning

transport et traitement de déchets en provenance de l'usine d'incinération d'ordures ménagères de Bourogne

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://www.achatpublic.com
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
20/09/2023 17:00
Plats för utförande
CPV-kod

90523000 - Deponering av giftigt avfall utom radioaktivt avfall och kontaminerad jord

60100000 - Vägtransporter

90510000 - Avfallshantering

90512000 - Avfallstransport

90513000 - Hantering av ofarligt avfall

Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.