Publications Office of the EU
Spanien-Vitoria-Gasteiz: Gasolja - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Vitoria-Gasteiz: Gasolja

  • Publicerat
    02/10/2019
  • Tidsfrist
    07/11/2019
  • Tilldelat
    28/11/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Plats för utförande
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Köparens plats
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09134000 Gasolja
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,109,240.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
0.87 EUR
Upphandlingens referensnummer
2019-05LT
Beskrivning

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Nationellt organisationsnummer: A01005230
Postadress: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Ort: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Nuts-kod: ES211
Postnummer: 01013
Land: ESP
Huvudadress: http://www.vitoria-gasteiz.org
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
2,109,240.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
0.87 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Postadress:
Ort: Madrid
Postnummer:
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.