Publications Office of the EU
Tyskland-Osterholz-Scharmbeck: Strategisk planering för hantering eller bevarande av naturresurser - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Tyskland-Osterholz-Scharmbeck: Strategisk planering för hantering eller bevarande av naturresurser

  • Publicerat
    18/07/2023
  • Tidsfrist
    15/08/2023
  • Anbudsöppning
    15/08/2023
  • Tilldelat
    01/09/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Landkreis Osterholz
Plats för utförande
NUTS code: DE936 Osterholz
Köparens plats
NUTS code: DE936 Osterholz
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90712400 Strategisk planering för hantering eller bevarande av naturresurser
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
81,759.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
7
Upphandlingens referensnummer
2023003610
Beskrivning

Der Landkreis Osterholz beabsichtigt, das Projektmanagement und die Revierkartierung für den Gelege-Kükenschutz auf Privatflächen im VSG 35 zu vergeben.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0bbfe6e2-fb57-40a7-8007-7f4692900532
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
15/08/2023 11:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.