Publications Office of the EU
Spanien-Pamplona: Social omsorg med inkvartering - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Pamplona: Social omsorg med inkvartering

  • Publicerat
    11/03/2022
  • Tidsfrist
    09/04/2022
  • Anbudsöppning
    09/06/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Instituto Navarro para la Igualdad/ Nafarroako Berdintasunerako Institutua
Plats för utförande
NUTS code: ES220 Navarra
Köparens plats
NUTS code: ES220 Navarra
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
85311000 Social omsorg med inkvartering
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
5,026,414.95 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Contrato de Servicios para la gestión de los recursos de acogida para víctimas de violencia de género (Centro de Urgencias, Casa de Acogida y Pisos Residencia)

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Instituto Navarro para la Igualdad/ Nafarroako Berdintasunerako Institutua
Nationellt organisationsnummer: Q3150030I
Postadress: C/ Alhóndiga, 1, 2
Ort: Pamplona
Nuts-kod: ES220
Postnummer: 31002
Land: ESP
Kontaktperson: Eva Istúriz García
Huvudadress: www.igualdadnavarra.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/06/2022 00:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
5,026,414.95 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.