Publications Office of the EU
BG-Sofia: Järnvägs- och spårvägslok, rullande materiel samt tillhörande delar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

BG-Sofia: Järnvägs- och spårvägslok, rullande materiel samt tillhörande delar

  • Publicerat
    07/09/2012
  • Tidsfrist
    19/11/2012
  • Tilldelat
    15/12/2012
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: BG411 София (столица)
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34600000 Järnvägs- och spårvägslok, rullande materiel samt tillhörande delar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
80,091,240.00 BGN
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Доставка на десет броя метровлакове с дължина на влака 81±3м за нуждите на „Метрополитен" ЕАД, заедно с включената съответна окомплектовка към тях, в съответствие с техническите изисквания на Възложителя, подробно описани в документацията.
Доставката на метровлаковете, предмет на обществената поръчка, включва доставка на десет броя метровлакове в съответствие с техническите изисквания на Възложителя, доставка на резервни части за метровлаковете, доставка на бързоизносващи се резервни части (ЗИП), уточнени в Техническите условия на Възложителя, както и възли и агрегати, които са от съществено значение за бърз и качествен ремонт, доставка на стендове и компютърни програми за проверка, диагностика и настройка на специфичните възли и агрегати, извършване на приемно- предавателни изпитания, както и типови изпитания на доставените метровлакове, извършване обучение на персонала на „Метрополитен” ЕАД (машинисти и ремонтни работници), предоставяне на пълна техническа документация както за експлоатация, така и за ремонт и поддръжка на доставените метровлакове, гаранционна поддръжка на доставените метровлакове.
Един метровлак се състои от 4 броя вагони или 3 броя съчленени вагони. От двете страни на влака (челните вагони) да имат кабина за управление. Междинните вагони са без кабина за управление и се управляват по система много единици.
Доставката трябва да бъде в съответствие с Техническите изисквания на Възложителя, описани в документацията за участие.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
80,091,240.00 BGN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ОАО „МЕТРОВАГОНМАШ" , ЕИК 1025003520310, ИНН 5029006702
Postadress: ул. "Колонцов" д. 4
Ort: Митищи, Московска област
Postnummer: 141009
Land: RUS
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.