Publications Office of the EU
Tyskland-Braunschweig: Motorfordon för transport av färre än tio personer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Tyskland-Braunschweig: Motorfordon för transport av färre än tio personer

  • Publicerat
    11/08/2018
  • Tidsfrist
    20/09/2018
  • Anbudsöppning
    23/09/2018
  • Tilldelat
    13/11/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Stadt Braunschweig
Plats för utförande
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Köparens plats
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
264,243.80 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
2018/S 154-352814
Beskrivning

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Stadt Braunschweig
Ort: Braunschweig
Nuts-kod: DE911
Land: DEU
Kontaktperson: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Huvudadress: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Elektroniskt via:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
23/09/2018 08:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.