Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad

  • Publicerat
    28/10/2017
  • Tidsfrist
    20/12/2017
  • Anbudsöppning
    19/02/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Dirección General de Carreteras
Plats för utförande
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
815,150.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
30.75/17-3; 23-A-4720
Beskrivning

Redacción de los proyectos de trazado y construcción de: Carretera N-332. Duplicación de la variante de Torrevieja. Provincia de Alicante.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Dirección General de Carreteras
Nationellt organisationsnummer: S2817015G
Postadress: Paseo de la Castellana, 67, despacho B750
Ort: Madrid
Nuts-kod: ES300
Postnummer: 28071
Land: ESP
Kontaktperson: Dirección General de Carreteras
Huvudadress: http://www.fomento.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
19/02/2018 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
815,150.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.