Publications Office of the EU
Österrike-Wien: Maskinvara för stordatorer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Österrike-Wien: Maskinvara för stordatorer

  • Publicerat
    17/09/2021
  • Tidsfrist
    04/10/2021
  • Tilldelat
    14/02/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
WIENER LINIEN GmbH & Co KG
Plats för utförande
NUTS code: AT130 Wien
Köparens plats
NUTS code: AT130 Wien
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30211200 Maskinvara för stordatorer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
WL-B68-S-1001-21
Beskrivning

Rahmenvertrag zur Lieferung, den Einbau und die Inbetriebnahme eines dritten Rechnerstandortes zur Vorbereitung der Einbindung der Linie U5 in die bestehende Rechnerlandschaft der U-Bahn Leitstelle

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://wstw.vergabeportal.at/Detail/111422
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.