Publications Office of the EU
Grekland-Acharnes: Blodgruppsreagenser - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grekland-Acharnes: Blodgruppsreagenser

  • Publicerat
    21/02/2018
  • Tidsfrist
    29/03/2018
  • Anbudsöppning
    04/04/2018
  • Tilldelat
    21/11/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας (Ε.ΚΕ.Α.)
Plats för utförande
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33696100 Blodgruppsreagenser
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
997,068.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
942,889.21 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
02/18
Beskrivning

Προμήθεια αντιδραστηρίων, για την εξακρίβωση ομάδων αίματος, με συνοδό εξοπλισμό — Τεχνικές στηλών και στερεάς φάσης.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
04/04/2018 12:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.