Publications Office of the EU
Bulgarien-Sofia: Konstruktion av elnät - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Sofia: Konstruktion av elnät

  • Tilldelat
    08/09/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
Plats för utförande
NUTS code: BG411 София (столица)
Köparens plats
NUTS code: BG411 София (столица)
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71323100 Konstruktion av elnät
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
14,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
13,820.00 BGN
Upphandlingens referensnummer
ЕСОП/15/2022
Beskrivning

Изготвяне на работен проект за реконструкция на ВЛ 110 kV "Грамада" от ст.78А до п/ст "Попинци", включваща изготвяне на инвестиционен проект, както и осъществяване на авторски надзор за периода на изпълнение на строително-монтажните работи на обекта, изпълнявани въз основа на изпълненото проектиране.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
14,000.00
Slutligt kontraktsvärde
13,820.00 BGN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ЕСО ПРОЕКТ ЕООД
Postadress: бул. П.Ю. Тодоров № 24
Ort: София
Postnummer: 1404
Land: BGR
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.